Zábradlí je základ schodiště

Zábradlí je nedílnou součástí každého schodiště a doplňuje jeho kompletní designe. Plní funkci bezpečnostní, ale také estetickou a podpěrnou. V dnešní době si můžeme vybrat hned několik materiálů, které jsou vhodné pro tvorbu zábradlí. Mezi nejznámější druhy zábradlí patří zábradlí celoskleněné, kované, ocelové a v neposlední řadě také dřevěné.

zábradlí (8)

Zábradlí na schodiště od firmy fa-havlíček Vám zajistí naprosté bezpečí a také nejvyšší možnou kvalitu. Jejich výroba sahá mnoho let do minulosti a díky této dlouholeté praxi se mohou řadit mezi profesionály v tomto oboru. Na zakázku Vám vytvoří zábradlí ocelové, skleněné, kované a dřevěné. Samozřejmostí jsou také madla a příčky, které si můžete nechat navrhnout, nebo si zvolit sami z již vytvořených možností.

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na výrobky, které firma již realizovala. Můžete si vzít inspiraci pro svůj projekt, nebo si nechat udělat podobné, co již někde realizovali. Mimo zábradlí však firma vyrábí i dveře a to jak interiérové, tak exteriérové. Dále se zabývá vybavením ložnic, obložením stěn a stropů a v neposlední řadě také schodištěm. Zde si můžete vybrat hned z několika možných druhů. Na vývěr budete mít třeba lomené schodiště, přímá schodiště, nebo schodiště s mezistropem. Veškeré realizované práce jsou vyfoceny k prohlédnutí na stránkách firmy.

Zábradlí (9)

Firma se zabývá veškerou činností ohledně dřeva a to včetně restaurování. Na webových stránkách lze jednoduše vyplnit kontaktní formulář, který je nezávazný. Díky němu se můžete dozvědět předpokládanou cenu a srovnat cenovou nabídku s ostatními. Samozřejmostí je, že čím víc informací napíšete, tím bude cenová nabídka přesnější.

Pokud Vám tedy chybí schodiště, zábradlí, či jiné dřevěné prvky v domě, či bytě, tak neváhejte a kontaktujte tuto firmu. Zaručeně nebudete litovat a jejich dílem se budete pyšnit ještě dlouhé roky.