Jak levné rekonstruovat

První stěhování do vlastního. Většinou člověk v první práci nemívá peněz na rozdávání, ale chtěl by si zařídit útulné bydlení. Lze to i bez statisíců za rekonstrukci. Vezmeme to popořadě. Začneme například koupelnou, protože jak všichni víme to bývá při rekonstrukci nejvyšší položka na seznamu plateb. Tak například kachličky. Věděli jste, že nemusíte kvůli nevkusným kachličkám z dob komunistických vymlátit celou koupelnu? Opravdu ne! Stačí si v jakémkoli hobbymarketu koupit speciální barnu na kachličky a vykouzlit si rázem novou koupelnu. Změnu do moderního stylu už dovršíte jen doplňky, které se dají sehnat v obchodech jako IKEA, Pepco, Kik atd.

prázdná peněženka

Co se týče dalšího žroutu peněz za rekonstrukci, a to kuchyně, tma můžete s dlaždičkami, pokud tam nějaké máte, provést to samé jako v koupelně. Kuchyňskou linku též nemusíte hned běžet kupovat novou, stačí částečně demontovat, natřít a vyměnit úchytky a voilá, kuchyň jako z katalogu a navíc originální.

V obývacím pokoji bývá nejdražším kouskem pohovka. Tam záleží, zda je ní i spíte, nebo zda očekáváte časté návštěvy hostů. V tom případě je dobré do této položky investovat. V opačném případě se dají sehnat krásné pohovky i do 7 000,- Kč. Další velkou položkou je podlahová krytina. Zde pokud nemáte peněz na rozdávání se vyplatí počkat na akci na linoleum. V nynější době se prodává nepřeberné množství druhů a vzorů, takže je z čeho vybírat.

kniha na posteli

Ve všech kategoriích zútulňují bydlení nejvíce doplňky a bytový textil. Hodně věcí stačí jen zrecyklovat a upravit to co už máte, nebo hledat v různých bazarech a swapech. No a v neposlední řadě se dají sehnat i levně nové věci v již zmíněných obchodech jako IKEA, Pepco, Kik a jiné.

Určitě je také dobré sledovat na sociálních sítích různé profily s touto tématikou. Člověk může objevit tipy a triky, které by ho ani nenapadly. Hlavní je také nespěchat a vše si renovovat hezky postupem času.