Nezařazené

Virtuální asistentka pro váš business? Proč ne!

Máte práce nad hlavu a nevíte, kam dřív skočit? Proč většinu té tíhy nehodit na někoho jiného? Uleví se nejenom vám, ale také vaší rodině. Podívejte se, co vám tato služba asistentky může přinést!
žena podnikatelka

Kdo je virtuální asistent?

Jedná se o člověka, který většinou na volné noze poskytuje různé služby a profesionální podporu za pomocí internetu, a to nejenom jednotlivcům, ale také menším firmám, pro které je pronájem vykonaných služeb levnější, než kdyby měli zaměstnat nového pracovníka.

Jaké služby vám nabídne?

Jelikož se jedná především o plnění administrativních úkonů, setkáme se také s asistentkami, které nabízí kreativní či specializované činnosti. Jedná se především o vedení účetnictví, projektový management, vyřizování schůzek, vyhledávání informací, grafické zpracování katalogu, poradenství či zajišťování chodu sociálních sítí apod.

Kolik mě to bude stát?

Vše se odvíjí od velikosti úkonů. Některé nabízejí pevnou hodinovou sazbu, jiné si nastavují individuální ceník dle rozsahu projektu. Výhodnější je využití asistentky pravidelně nebo na delší projekt, kdy i cena bude podstatně nižší. Pokud si nejste jisti, zda spadáte do daných tabulek, určitě si domluvte s virtuální asistentkou schůzku, na které se nezapomeňte zeptat na všechny otázky!

Vyplatí se mi to?

Pronájem služeb virtuální asistentky je určitě výhodné. Jednak můžete méně důležité úkoly přenechat jiné osobě a vy tak budete mít dostatek času na prioritní projekty a také ušetříte za zaměstnance, kterého byste museli přijmout na plný úvazek, takže náklady na pronájem jsou v konečném důsledku opravdu minimální. A navíc! Člověk, který pracuje z domu jako virtuální asistent vám práci odvede kvalitně, jelikož dělá to, co ho baví, takže budete spokojeni oba dva!

Pokud jste se rozhodli, že část práce přenecháte někomu jinému, nebojte se a využijte tak jeho talent a schopnosti! Investice se vám vrátí a ušetřený čas můžete vložit do činností, která vás naplňují.