Pokoj jako stvořený pro vaše dítě

Každá rodina s dětmi si prochází nejméně dvěma fázemi obměny vybavení dětských pokojů. Tou první je samozřejmě malá dětská postýlka pro kojence a batolata, nechybí přebalovací pult, menší skříňka na oblečení a na stěnách spousta veselých obrázků. S postupem času je třeba myslet na vybavení, které bude vyhovovat svojí velikostí a úložným prostorem nárokům dítěte školou povinného, nejlépe až do vyššího studentského věku.
Dětská noha v pyžamu vykukující z postele
Právě takové modely nábytku poskytuje , díky jejichž variabilitě a možnosti barevných kombinací vyhoví zaručeně vašim náročným představám o krásném a praktickém dětském pokoji. Vybírat můžete jak z klasických postelí jednoduchých, ale velmi stabilních konstrukcí z masivního borovicového dřeva, tak i modely řešené jako patrové postele. Ideálním řešením pro menší pokoje jsou praktické rozkládací pohovky, jež krásně zapadnou mezi nábytkovou sestavu, kterou nabízíme také jako součást dětského pokoje. Tuto sestavu kromě pohovky tvoří šatní skříň, regál se skříňkami a dvě zajímavě členěné police. Tuto nadčasovou sestavu ocení také ti, kteří by rádi zařídili za příznivou cenu pokoj pro hosty, nebo malou garsonku. Podobnou funkci úspory prostoru plní také vyvýšená postel, do níž se děti dostanou po pohodlných stupních, plnících zároveň funkci úložného prostoru. v prostoru pod postelí je umístěn psací stůl a skříň. Tato krásná a elegantní sestava nabízí výběr sedmi barevných variant a patří mezi zákazníky velmi vyhledávané produkty.
Usmívající se malá dívka, držící králíka

Navštivte náš internetový obchod a vybírejte z bohaté nabídky pro své potomky ten nejkrásnější pokojíček snů, nyní se slevami až 38 %! Dopřejte dětem příjemně strávené chvíle her, učení a spánku v novém krásném a praktickém pokoji, který bude dobře sloužit několik desítek let.