Bomba pro chlapy k narozeninám!

Jste pozváni na oslavu narozenin a nemáte vhodný dárek? Přáli byste si nějaký neokoukaný, aby všichni přítomní včetně oslavence „koukali“? Pak pro vás máme úžasný tip, jak udělat kamarádovi nebo kolegovi z práce radost. A věřte, že z vašeho dárku dárky Lihovárek bude mít nejen radost, ale i potěšení, na které bude vzpomínat ještě hodně dlouho. A chuť vašeho překvapení bude mít také ještě dlouho na jazyku. A o jakých dárcích tu hovoříme? Je to přímo bomba pro chlapy!

výbuch bomba

Každý správný chlap by měl při oslavě svého jubilea odhalit a rozbalit lahev dobrého alkoholu. Ale když říkáme dobrého, tak výtečného! Nemusíte už kupovat obligátní šampaňské jako každý rok nebo whisku, ale podarujte kamaráda něčím úplně novým. Jen z originálního dárku bude mít radost, a tu mu dopřejete s úsměvem na rtech právě vy!

Co říkáte třeba na Slovácký Zázvor ze skanzenu Modrá? Jemná medicína z vínovice spolu s čerstvým zázvorem, citronem a chuť uzavírá pravý med. Přezdívá se mu také „Slovácký bacilobijec“! Tato zázvorovice svým složením nikoho nenechá na pochybách, že vás opět vrátí do života a postaví na nohy.

voják švejk

Anebo co takhle Žufánek Kontušovka? Už jen ten název slibuje pohlazení. Nechte se pohladit legendárním a lahodným bylinným likérem z dob Haškova Švejka. Žufánek je původní polský recept již z roku 1901, který byl složený z anýzu, fenyklu, koriandru a kmínu. Je v současné době inovován o dalších pět tajných bylin, které vám nemůžeme prozradit, ale vy je možná – když si přivoníte a ochutnáte, třeba poznáte. Spolu tvoří naprostou unikátní chuť a rozehraje všechny chuťové buňky ve vašich ústech na nejvyšší tóninu. Směska bylin je totiž celé týdny macerována v destilátu z tříleté medoviny a teprve poté je uložena ve sklepě, kde v klidu a chladu dozrává a nasává do sebe všechny vůně a chutě.

Když si na ní mohl pochutnávat Švejk, tak proč ne i vy spolu s vaším oslavencem!