Obal na mobil jako módní doplněk

S výrobou mobilních telefonů se stala populární i výroba obalů na ně. Ačkoliv má obal sloužit primárně na ochranu proti poškození, poškrábání nebo ochránit mobil před pádem, všichni chtějí, aby jejich obal vypadal dobře a odrážel alespoň trochu jejich osobnost. V současnosti můžeme vybírat z nekonečného množství obalů vyrobených z různých materiálů, v různých tvarech a s všemožnými obrázky.

Obaly na mobil

Pružné obaly
Pružné obaly na mobilní telefony můžou být vyrobeny ze silikonu nebo z termoplastického polyuretanu (TPU). TPU je měkký, ohebný, ale velmi silný a odolný materiál. Jeho výhodou je to, že je flexibilní, nezvyšuje hmotnost ani velikost mobilu a můžete si pořídit buď průhledný nebo s obrázkem. Obal lehce přesahuje, takže chrání i displej mobilu. Obal ze silikonu je tenký a tak se nezmění ani rozměry mobilu. Ochrání především zadní stranu a boky telefonu. Nevýhodou pružných obalů je snad jen to, že nejsou přes displej mobilu.

Tvrdé kryty
Tvrdé, nebo také pevné kryty jsou vyrobené z tvrdého plastu a přidělávají se zacvaknutím na zadní stranu telefonu. Jsou velmi tenké, můžou mít různou strukturu, barvu nebo obrázek.

Pouzdra
Pouzdra na mobilní telefon jsou známá i pod názvem flip. Většinou mají vnitřní silikonový, TPU nebo plastový držák, který je obalený „zavírací částí. Tento flip je pevný a svým tvarem a funkčností připomíná knihu. Na rozdíl od přechozích variant zakrývá i displej. Zavírání je na magnetku nebo smart magnet. Obaly mají různé vzory nebo barvy, dají se koupit dokonce takové, které promítnou čas a datum. Většina z nich jde také poskládat tak, že ze sebe udělají chytrý stojánek.

Pouzdro na mobil

Výběr těchto obalů je opravdu rozmanitý. Pokud hledáte obal na mobil Samsung https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-samsung-5, prohlédněte si rozmanitou nabídku na stránkách Módní mobil. Najdete zde všechny druhy obalů na všechny typy mobilních telefonů Samsung, a ne jen na ně.