Nezařazené

Mobilní dům

Mobilní dům je skvělým řešením jak pro letní chaty a chaloupky, tak pro celoroční bydlení, stačí si jen vybrat. Není to drahá záležitost a mnoho mých známým v době, kdy mají rozestavěnou novostavbu, si půjčí mobilní dům a na pozemku v něm bydlí, aby ušetřili za nájemné. A ono se to opravdu vyplatí.
velký mobilní dům

Mobilní domy jsou o různých rozměrech, některé zůstávají v rozměru převozní velikosti, jiné se po usazení na místo dají ještě roztáhnout a zvětšit tak v něm prostor. Mobilní dům je samozřejmě možné vytápět i si vybrat již zateplený pro celoroční bydlení, či si nezateplený dodatečně zateplit. Poskytuje pohodlí pro všechny svoje obyvatele tak dlouho, jak dlouho je potřeba.

A když už ho není na daném místě potřeba, jednoduše se zapojí za tahač a odveze zase jinam, kde bude sloužit. Je také výborným řešením pro osoby, které se potřebují častěji stěhovat a nechtějí neustále balit a vybalovat. Vezmou si jednoduše celý dům, jako šnečci a přestěhují se na jiný pronajatý pozemek.
mobilní domky
Má to výhodu, při takovém stěhování není nutné nic vybalovat, zkrátka se jednoduše napojíte do elektrického rozvaděče a bydlíte dál Ve Vašem známém domečku. Přestanete být závislí na místě bydlení, to Vás jistě velmi osvobodí, co se týká cestování a dojíždění za prací. Je to výborná možnost levného bydlení pro mladé, ale i pro cestovatele, kteří chtějí poznat každý kout své či jiné země a přitom bydlet stále ve stejném domě. Proč se podřizovat domu, když dům se může podřídit nám.

Nebojte se a zkuste si i Vy bydlení v mobilním domě také, dozajista nebudete litovat. Je to jiné, než obyčejný dům nebo byt a přeci to je i tak senzační, co vše je dnes možné a technicky proveditelné. Dokonce si můžete nechat vytvořit mobilní dům přesně podle Vašich přání a potřeb. Mobilní dům se dá i snadno zvětšit přidáním dalšího modulu.