Bleška není veška

V dnešní moderní době se to snad už nestává, ale přece jen, co kdyby. Takovou blešku chytnete třeba v tramvaji, nebo v autobuse, prostě kdekoliv. Ani o tom nevíte. Ona se schová a neprojevuje se. Začne štípat a kousat až mnohem později, až bude cítit hlad. Pak si řekne, že by nebylo zcela marné něco malého pojíst a vydá se hledat. Najde měkké místo vašeho těla a už se tam usazuje. Hryz kous a je pod kůží. A hody začínají. Blecha nebude papat vaše masíčko, nebojte se, jen bude bumbat vaši krev. Má k tomu speciálně upravené sací ústrojí a dokáže klidně vypít i patnácti násobek své váhy. Jistě, vám neubude, ale mohou zde být další komplikace.

blecha

Totiž ono známé svědění, ale ani to není to nejhorší. Tím velmi špatným scénářem je to, že může přenášet kdo ví jaké choroby, a to je dost nebezpečné. Proto se hleďte nezvaného hosta co nejrychleji zbavit. A máte-li blechy v bytě, tak to je hodně velký problém.

Je úplně jedno, které to jsou, zda obecné čili lidské, nebo jiné. Je třeba je okamžitě dostat pryč, nebo s nimi zatočit jinak. Pokud to chcete udělat opravdu pečlivě a na úrovni, asi to sami nedokážete. Nevíte totiž, kde všude se potvory dokáží ukrýt, nepoznáte jejich manévry a neuvidíte jejich protitahy. Takže při použití této trochu zvláštní, leč článek oživující terminologie, musíte se s někým “spřáhnout. S tím, kdo o potvorách něco ví, umí to využít ve svůj prospěch a má prostředky na to, aby to bleškám natřel. Tedy ne doslova, spíše, nastříkal. A to bude jejich konec.

zablešení

Nuže, zde v článku máte barevný, totiž modrý, odkaz. Když na něj kliknete budete přesměrováni na web společnosti, která zaměstnává lidi potřebných znalostí a také majících prostředky, jak blechám vysvětlit, že to si tedy dovolily moc. Takže tím se vlastně VY stanete definitivním vítězem celé bleší bitvy a budete mít od potvor pokoj.