Vylepšete svůj vůz

Wolksvagen Caddy je vůz čtvrté generace své existence. Spolehlivý, flexibilní automobil s ještě větší úsporou a mírou http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/mira komfortu než jeho předchůdce. Sedmimístný užitkový vůz zajišťuje spoustu prostoru pro převoz osob nebo věcí. Zadní sedadla lze vyjmout a vytvořit tak velký zavazadlový prostor. Vůz je vybaven moderním příslušenstvím. Airbag, tempomat, parkovací systém, klimatizace a zabudovaná navigace. S multifunkčním volantem pohodlně ovládáte telefon, multimédia nebo si můžete ukázat aktuální spotřebu na displeji ukazatele. Vyhřívaná sedadla a přední sklo není třeba zvlášť popisovat. Toto auto si získá vaše srdce. Aby však bylo ještě multifunkční, je dobré jej trošku vylepšit. Obohatit. Nechte si na váš automobil přidělat tažné zařízení.

vw

Výrobci

Tažné zařízení rozšíří dispoziční prostor o rozměr vozíku. Tyto závěsy https://www.amsa.cz/Caddy jsou velmi levné. I přes jejich nízkou cenu si zachovali kvalitu a zaručují bezpečnost na cestě. Pro typ vozu Wolksvagen Caddy jsou zde k dispozici výrobky těchto výrobců:
a) AUTOHAK – Nejrozšířenější. Tradice 35 let výroby. Vyváží nejen do zemí EU, ale i třeba do Ruska, Bělorusko a Austrálie a Izraele.
b) GALIA
c) HAKPOL
U každého tažného zařízení je uvedeno pro jaké auto je určené. Jedná se o rozdělení dle roku výroby. Uveřejněny jsou i další údaje jako třeba maximální nosnost, typ čepu nebo zda je potřeba řezat nárazník k upevnění produktu.

tažné zařízení

Typy zařízení

Definujeme čtyři typy kulových čepů. Jde vlastně o systém upevnění:
1) Dva šrouby
2) Bajonet – Lze odpojit.
3) Vertical – Lze vyjmout.
4) Příruba na dva šrouby
Čep, kouli, sundáváme vždy, pokud zakrývá poznávací značku vozidla, pouze tehdy není-li zrovna uchycen vozík.
Elektroinstalace se kupuje vždy zvlášť. Je to kvůli různorodým druhům vozidel.
Montáž zařízení se provádí výhradně v autorizovaných servisech a u domluvených obchodníků. Jejich seznam lze nalézt na jejich oficiálních webových stránkách.