S námi jdou obchodní aktivity snadněji

Podnikáte již několik let a za tu dobu se před vámi otevřelo mnoho dveří a za nimi byla nová investiční příležitost. Bohužel jste se jí museli vzdát, protože jste v dané chvíli neměli dostatečnou hotovost na to, abyste rozjeli nový směr ve vašem obchodě.

dokončený prodej

Nebankovní hypotéka se postará o to, aby se za vámi takové dveře již nikdy nezavřely. Jak si představit nebankovní hypotéku? Podobně jako kontokorent, který máte sjednán ke svému účtu v bance. Jistě je velmi příjemným překvapením, že úroková sazba se pohybuje již okolo čtyř procent a někdy je dokonce i nižší. Dalším příjemným překvapením je to, že peníze z půjčky můžete čerpat i opakovaně, a to vždy do výše sjednaného úvěrového limitu. Ve chvíli, kdy vám začnou chodit zisky z realizovaných obchodů, zašlete mimořádnou splátku a dále budete platit nižší úrok. Vždy je vám účtován úrok podle výše částky, kterou aktuálně dlužíte!

Nebankovní poskytovatel šetří váš čas

Jsme si vědomi toho, že v podnikání rozhoduje o úspěchu také rychlost, s jakou reagujete na nové obchodní příležitosti. A abyste mohli rychle zareagovat je nutné mít vždy připravenou dostatečnou hotovost pro jejich financování. S námi se vám nikdy nestane, že byste se dostali do problémů s likviditou. Pro podnikatele máme připravenu i možnost expresního čerpání úvěru. S expresním čerpáním vám poskytneme peníze už za dvacet čtyři hodin od dodání nutných dokumentů. Také vás nebudeme zdržovat složitým vyplňováním nejrůznějších formulářů. Získáte potřebnou částku bez zbytečného papírování!

počty na kalkulačce

Zpočátku se vám nemusí obchody dařit tak rychle, proto je vhodné dohodnout si dlouhou dobu splácení. Ta pro vás bude představovat nízkou výši měsíční splátky. Nízká splátka nebude zátěží a později není problémem zasílat častěji mimořádné splátky nebo dokonce uhradit zbývající část úvěru v plné výši.