Levné stěhování Praha je profesionální služba

Stěhování bylo již před mnoha lety předmětem veřejných služeb, kterou poskytovali zaměstnanci státních resortů v bývalém Československu. V té době šlo však o typické činnosti, tedy převážení předmětů z jednoho místa na druhé stěhovacími nákladními vozy. Pracovníci nebyli obvykle proškoleni a teprve časem získávali zkušenosti. Opírali se však hlavně o fyzickou kondici, sílu, a některé pomůcky, které jim práci usnadňovaly.příprava na stěhování (klíče, seznam a krabice)

Úroveň služeb je jiná, než za socialismu

Situace se však za posledních čtyřicet let výrazně změnila. Rozvoj kvality služeb podpořila i konkurence a nárůst počtu stěhovacích firem. Ze stěhováků se stali i specialisté, kteří odvádí práci „na klíč“. Co tento výrok obnáší?
Stěhování všeho, co vás napadne – běžné vybavení bytů včetně rozměrných věcí (nábytek, kuchyňská linka, velké spotřebiče, starožitnosti, koberce). Profesionály nemohou zaskočit ani rozměrné hudební nástroje (klavíry, harfy), cenné umělecké předměty (obrazy, sochy), rozměrná akvária a terária, a samozřejmě ani velmi těžké předměty, jako jsou trezory nebo stroje (hoblovky, soustruhy atp.).
Rozsah stěhování – zákazník není limitován vzdáleností ani místem, odkud a kam se věci přemísťují. Může to být akce v rámci jednoho města nebo obce, mezi obcemi v České republice, mezi státy Evropy, ale třeba i levné stěhování Praha Odnes to.cz z bytu do bytu v jednom bytovém domě.krabice na stěhování
Rozebíratelný nábytek – zvláštní kapitolu tvoří rozebíratelný nábytek a vhodné řešení se obvykle stanoví teprve po konzultaci se zástupcem firmy. Někdy se totiž vyplatí přenášet nábytek jako jeden kus a někdy je naopak výhodnější jej demontovat a znovu smontovat. Stěhovací firma může tuto operaci zajistit a zároveň za tuto práci ručí.
Bedny a krabice – není nutné pracně shánět po supermarketech prázdné papírové krabice, stěhováci zajistí veškerý potřebný balicí materiál a při zakázce na klíč samozřejmě mohou i věci zabalit. Vše je otázkou vzájemné dohody.