Kamionová přeprava

Máte problémy s nakládáním materiálů na přívěsy kamionů? Pak bude dobré koupit mobilní rampu, protože ta se o tuto nepříjemnost hravě postará.

Kamionová přeprava

Rampa

Většina firem řeší nakládání díky pevným betonový rampám, protože je to stabilní řešení. Ovšem v některých případech ji nejde zabudovat, nebo je potřeba mít přenosné zařízení tak, abyste mohli provádět tuto činnost kdekoliv v areálu. A proto Vám dokonale poslouží nakládací rampa JustDoors.cz, jenž je v mnoha případech nejlepším řešením a tato investice se zajisté vyplatí. Vzhledem k mobilitě se jedná za složeného stavu o zařízení tvaru kvádru. Po rozložení se z něj stane plnohodnotná rampa, která je opravdu robustní. Takže vysokozdvižný vozík může najet od země až na přívěs kamionu jako u klasické rampy. Zdvih je provádět speciálním hydraulickým či mechanickým zařízením.

kamionová přeprava

Vše probíhá za přítomnosti bezpečnostního systému, aby se nikomu nic nestalo a Vy měli naprostou jistotu při přepravě zboží či materiálu. Zařízení ocení i menší firmy, k nimž nejezdí nákladní auta tak často a když přijede, tak mají okamžitě k dispozici tuto mobilní rampu.

Dveře

Vchodovými dveřmi vejdete i několikrát za den, ovšem nevěnujete jim moc pozornosti, a to je velké chyba, protože se bez nich rozhodně neobejdeme. Na prvním místě je tu rozhodně bezpečnost, a proto například plastové dveře do rizikových oblastí není dobré volit. Bezpečnostní dveře jsou mnohem větší zárukou bezpečí. Je dobré dobře analyzovat místo, kde dveře budou, protože existuje několik různých typů.

vstupní dveře

Samozřejmě se nejprve řiďte rozměry vstupního otvoru, a proto si můžete nechat vyrobit i dveře na míru. Dále se nejčastěji vybírá materiál, jenž je u každého typu jiný. Například bezpečnostní dveře jsou nejčastěji z masivního dřeva a mají kovové prvky. Také se všechny tyto parametry odvíjí od Vašeho rozpočtu, ovšem jedná se o věc na dlouhou dobu, a proto se investice rozhodně vyplatí.